Mojí specializací jsou černobílé portrétní fotografie a barevné fotokoláže.

Fotím v Praze.

Napište mi Vaši představu, zašlu cenovou nabídku, domluvíme si termín a sejdeme se na focení. Focení trvá cca 2 - 5 hod. Na focení v ateliéru je potřeba si vyhradit 3 - 5 hod, na venkovní focení 2 hod. V Praze využívám 3 ateliéry. Dle Vašeho typu focení vybereme ten pravý. Během focení vznikne větší počet fotografií. Výsledné portrétní fotky jsou převážně černobílé, ale lze se dohodnout i na barevné úpravě. Zašlu Vám neupravené náhledy, ze kterých si vyberete fotografie, které pak finálně upravím. Hotové fotografie zasílám v digitální podobě, v tiskovém rozlišení, max do 14 dnů od Vašeho výběru. Neupravené fotografie neposkytuji. Ráda Vám pomohu i s tiskem fotografií, fotoknihy, fotoobrazu. 

Ráda pro Vás vytvořím jedinečnou kreativní fotokoláž. Jde o prolnutí Vaší fotografie s malbou. Barevně vše sladíme tak, aby Vám pak finální výsledek dělal radost. 

Toto jsou pouze základní informace, vše si podrobněji domluvíme před focením. Zavolejte, napište, ráda vám vše vysvětlím.

Ceny za focení se pohybují od 2.500 CZK - 7.000 CZK. Finální cenu Vám napíši na základě Vašich požadavků na focení.

Pokud máte zájem o bližší informace k focení, využijte prosím kontaktní formulář.
Na přání Vám vystavím i dárkový poukaz - (on-line, tištěný, platnost 1 rok) - udělejte radost své rodině, přátelům, kamarádce...

Jak bude focení probíhat

Nejraději mám focení formou "fotoprocházky", při které se budete cítit přirozeně a mě budete vnímat jako doprovod, který bude zachycovat jedinečné okamžiky. Ráda fotím na Vyšehradu, Kampě, Vojanových sadech, lze fotit i ve Vašem prostředí, záleží vždy na domluvě. Nemusíte se ničeho obávat, provedu Vás focením, nechte to na mě :-) Na Vás je na focení se připravit, udělat si čas a vnímat ho jako zážitek. Ráda Vás vyfotím i v ateliéru. Lze spojit focení venku a v ateliéru. Pronajímám si několik ateliéru v Praze a výběr bude podle stylu focení.

Co si obléct na focení

Zvolte jednoduché kombinace. Je ideální kombinovat 2-3 barvy a nepřehánět to se vzory, oblečení bez nápisů. Je dobré vzít si více variant na převlečení a společně vybereme na místě. V jednoduchosti je krása.

Make up na fotce

Záleží na Vás, zda se cítíte dobře nalíčená nebo ne, nechám to na Vás. Je pro mě důležité, abyste se při focení cítila přirozeně. Mějte prosím na paměti, že foťák lehce ubere výraznosti líčení. Pokud byste si přála využít služby vizážistky, ráda Vám ji doporučím, hlavně na glamour focení. Tuto službu hradíte zvlášť ( 1 500 - 2 000 Kč).