Informace - ceník

Prohlédněte si nejdříve moje portfolio. Důležité je, aby Vás zaujal můj styl focení. Fotím v Praze.

Mojí specializací jsou kreativní, umělecké černobílé portréty, zachycení Vašeho nitra, hra světel a stínů. Požadujete-li i něco více než klasické rodinné fotky a portréty, napište mi. Fotografie si zaslouží být vytištěná, tak nabízím nejenom vytvoření jedinečné autorské fotografie, ale zároveň i vyhotovení kvalitního fotoobrazu 40x60 cm na malířském plátnu, stačí pak jen zavěsit. Lze vytisknout i jinou velikost fotoobrazu. Vhodné i jako dárek. Umělecké akty jsou foceny vždy v ateliéru. Ráda vytvořím i barevnou koláž.

Rodinné, párové, portrétní focení probíhá formou fotoprocházky, při které se budete cítit přirozeně a mě budete vnímat jako doprovod, který bude zachycovat jedinečné okamžiky. Ráda fotím na Vyšehradu, Kampě, Vojanových sadech, na Brumlovce, lze i ve Vašem prostředí, záleží vždy na domluvě. Ideální časově jsou dopolední nebo podvečerní hodiny, kdy bývá nejlepší světlo.

Napište mi Vaši představu, domluvíme si termín a sejdeme se na focení. Focení trvá cca 1 - 3 hod. Během focení vznikne větší počet fotografií. Na focení v ateliéru je potřeba si vyhradit čas min na 2 hod, záleží na typu focení. Zašlu Vám neupravené náhledy, ze kterých si vyberete fotografie, které pak finálně upravím (základní úprava - ořez, retuš, vady pleti). Hotové fotografie zasílám v digitální podobě, v tiskovém rozlišení, v černobílé verzi (barevná finální verze za příplatek 20 Kč / 1 foto). Finální fotografie dodám do 14 dnů od Vašeho výběru.

Toto jsou pouze základní informace, vše si podrobněji domluvíme před focením.

Pokud máte zájem o focení, využijte prosím kontaktní formulář.

Ráda vystavím i dárkový poukaz - (on-line, tištěný) - udělejte radost své rodině, přátelům, kamarádce...

Ceník:

3 000 Kč - 3 fotografie / kreativní, umělecká, černobílá fotografie + fotoobraz 40x60 cm (malířské plátno) nebo tisk 100x70 cm (nezarámované, kvalitní fotopapír)

1 500 Kč - 5 fotografií (fotoprocházka - rodinné focení, párové focení, lifestylový a klasický portrét)

250 Kč - každá další fotografie (fotoprocházka)

350 Kč - pronájem ateliéru / 1 hod

3 900 Kč - individuální fotokurz


Jak bude focení probíhat

Nejraději mám focení formou "fotoprocházky", při které se budete cítit přirozeně a mě budete vnímat jako doprovod, který bude zachycovat jedinečné okamžiky. Ráda fotím na Vyšehradu, Kampě, Vojanových sadech, lze fotit i ve Vašem prostředí, záleží vždy na domluvě. Nemusíte se ničeho obávat, provedu Vás focením, nechte to na mě :-) Na Vás je na focení se připravit, udělat si čas a vnímat ho jako zážitek.

Focení uměleckého portrétu nebo aktu bude vyžadovat delší přípravu a vše probereme osobně.

Co si obléct na focení

Zvolte jednoduché kombinace. Je ideální kombinovat 2-3 barvy a nepřehánět to se vzory, oblečení bez nápisů. Je dobré vzít si více variant na převlečení a společně vybereme na místě. V jednoduchosti je krása.

Make up na fotce

Záleží na Vás, zda se cítíte dobře nalíčená nebo ne, nechám to na Vás. Je pro mě důležité, abyste se při focení cítila přirozeně. Mějte prosím na paměti, že foťák lehce ubere výraznosti líčení. Pokud byste si přála využít služby vizážistky, ráda Vám ji doporučím. Tuto službu hradíte zvlášť.