Kurz ZÁKLADY PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE

Termín: 4. 4. 2020 - volná 4 místa

Termín: 7. 3. 2020 - kurz je obsazen

Lokace: Praha 4 - Chodov (v blízkosti OC Westfield)

Čas: 13:00 - 16:00 (3 hod)

Cena: 1 500 Kč (nejsem plátce DPH)

Portrétní fotografie patří k nejoblíbenějším fotografickým žánrům, proto vás zvu na kurz zaměřený na zvládnutí základů portrétní fotografie. Ukážeme si správné nastavení fotoaparátu, povíme si jaké objektivy jsou pro portrétní fotografii nejvhodnější, a nakonec přejdeme k práci se světlem a fotografovanou profesionální modelkou i s člověkem, který běžně před foťákem nestojí. Budete se učit, jak vyfotit portrét, aby focená osoba vypadala co nejlépe.
Doporučená technika: vlastní zrcadlovka s objektivem/objektivy (nejlépe s pevným ohniskem), plně nabitá baterie, paměťová karta. Budete mít možnost vyzkoušet si objektivy Nikon 50mm/1,8 a 85mm/1,8, dále nové světlo Fomei LED MINI 15W.

Kurz je určen pro fotografy začínající s focením portrétů a mírně pokročilé, kteří mají zájem zafotit si s profesionální modelkou. Budete mít možnost i individuálního focení s Dominikou, protože kurz se koná v menší skupině, max 5 fotografů. Focení bude probíhat v klidné lokalitě blízko OC Westfiled Praha 4 (možnost 3 hod parkování zdarma).

Model: Dominika

Těšíme se na Vás!

Monika a Dominika


Máte-li zájem zúčastnit se kurzu 4. 4. 2020, pošlete zprávu.

Co nejdříve Vám budou odeslány upřesňující informace ke kurzu a k platbě.