Kurz ZÁKLADY PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE

Termín: 4. 4. 2020 / Cena: 1 500 Kč

Lokace: Praha 4 - Chodov (v blízkosti OC Westfield)

Čas: 13:00 - 16:00 (3 hod)

Portrétní fotografie patří k nejoblíbenějším fotografickým žánrům, proto vás zvu na kurz zaměřený na zvládnutí základů portrétní fotografie. Ukážeme si správné nastavení fotoaparátu, povíme si jaké objektivy jsou pro portrétní fotografii nejvhodnější, a nakonec přejdeme k práci se světlem a fotografovanou profesionální modelkou. Budete se učit, jak vyfotit portrét, aby focená osoba vypadala co nejlépe.
Doporučená technika: vlastní zrcadlovka s objektivem/objektivy (nejlépe s pevným ohniskem), plně nabitá baterie, paměťová karta. Budete mít možnost vyzkoušet si objektivy Nikon 50mm/1,8 a 85mm/1,8, dále nové světlo Fomei LED MINI 15W.

Kurz je určen pro fotografy začínající s focením portrétů a mírně pokročilé, kteří mají zájem zafotit si s profesionální modelkou. Focení bude probíhat v klidné lokalitě blízko OC Westfiled Praha 4 (možnost 3 hod parkování zdarma). Kurz se koná při účasti minimálně 3 fotografů a maximálně 5 fotografů.

Model: Dominika

Těšíme se na Vás!

Monika a Dominika


Máte-li zájem zúčastnit se kurzu,  pošlete zprávu.

Co nejdříve Vám budou odeslány upřesňující informace ke kurzu a k platbě.

V souvislosti s opatřením vlády ČR, vyhlášeným dne 12. 3. 2020, informuji, že se netýká mnou pořádaných kurzů fotografie. Učím malé skupinky max 7 osob (vč. fotografa a modelky) a zákaz se na ně tak nevztahuje. Prosím však o ohleduplnost k ostatním účastníkům a pokud se nebudete cítit zdravotně dobře, raději se omluvte a domluvíme náhradní řešení.