PORTRÉT V PŘIROZENÉM SVĚTLE - Praha 

Individuální kurz: cena 3 900 Kč (Focení dle Vašeho přání, model/modelka)

Kurz 2 - 5 osob: cena 2.900 Kč / 1 osoba 

Délka kurzu: 3 hod

Termín: dle naší dohody

Lokace: Praha 4 (nedaleko metra Budějovická), Vojanovy sady, Kampa, Vyšehrad...

Kurz je vhodný hlavně pro začátečníky, kteří se s focením seznamují, a také pro  fotografy, kteří by si rádi prohloubili své znalosti a obohatili portfolio o fotky s profesionálním modelem / modelkou.

Pošlete mi zprávu přes kontaktní formulář.

Portrétní fotografie patří k nejoblíbenějším fotografickým žánrům, proto Vás zvu na kurz zaměřený na zvládnutí základů portrétní fotografie v přirozeném světle. Ukážeme si správné nastavení fotoaparátu, povíme si jaké objektivIy jsou pro portrétní fotografii nejvhodnější, pak přejdeme k focení a komunikaci s modelem. Pokusíme se vytvořit i kreativní portrétní fotky, pracovat s dvojexpozicí a různými materiály. Budete mít možnost zafotit si s profesionálním mužským modelem. Fotografovat budeme v exteriéru pouze za pomoci přirozeného světla. Po ukončení focení můžeme zajít posedět a popovídat si o nafocených fotkách.

Doporučená technika: vlastní foťák s objektivem/objektivy (nejlépe s pevným ohniskem), plně nabitá baterie, paměťová karta. Budete mít možnost vyzkoušet si objektivy Nikon 50mm/1,8 a 85mm/1,8, při horším světle i světlo Fomei LED MINI 15W.

V případě špatného počasí si domluvíme jiný termínu.

Vystavím i dárkový poukaz (platnost 1 rok)