Kurz PORTRÉT V PŘIROZENÉM SVĚTLE

Cena: 2.000 Kč

Délka kurzu: 3 hod

Termín: pátek 23.9.2022 od 17:00 - 20:00 (Máte-li zájem o individuální kurz v jiném termínu, napište mi).

Lokace: Praha 4 (nedaleko metra Budějovická)

Kurz je určen pro menší skupinku fotografů, 2 - 4 osoby. Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro zkušenější fotografy, kteří si chtějí rozšířit portfolio o fotky s profesionálním modelem.

Portrétní fotografie patří k nejoblíbenějším fotografickým žánrům, proto Vás zvu na kurz zaměřený na zvládnutí základů portrétní fotografie v přirozeném světle. Ukážeme si správné nastavení fotoaparátu, povíme si jaké objektivy jsou pro portrétní fotografii nejvhodnější, pak přejdeme k práci s denním světlem a  budete mít možnost zafotit si s profesionálním mužským modelem Marianem. Tím to však nekončí. V případě zájmu Vám pak ráda on-line poradím s úpravou fotografií nebo jen napíši svůj názor.
Doporučená technika: vlastní foťák s objektivem/objektivy (nejlépe s pevným ohniskem), plně nabitá baterie, paměťová karta. Budete mít možnost vyzkoušet si objektivy Nikon 50mm/1,8 a 85mm/1,8, při horším světle i světlo Fomei LED MINI 15W.

Kurz se koná za každého počasí. Pouze v případě vydatného deště bude termín změněn.


Máte-li zájem o kurz, pošlete závaznou objednávku. Odpovím Vám co nejdříve (max do 24 hod). Kurz je určen max pro 4 fotografy.

ZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA KURZU